משחק המעריצים Sonic Gather Battle כולל בתוכו תוכנה זדונית

Go down

משחק המעריצים Sonic Gather Battle כולל בתוכו תוכנה זדונית Empty משחק המעריצים Sonic Gather Battle כולל בתוכו תוכנה זדונית

הודעה על ידי LiveShow1 on 2017-12-17, 17:44


משחק המעריצים Sonic Gather Battle כולל בתוכו תוכנה זדונית

משחק המעריצים Sonic Gather Battle כולל בתוכו תוכנה זדונית ?size=l&q=75


תמונה מתוך המשחק Sonic Forces


DRM בדרך כלל מתפקדת כתוכנה שמגנה על המשחק, ואפשר להפעילה במגוון דרכים: באגים, צ'יטים, חיבור לאינטרנט וכו'. במשחק המעריצים Sonic Gather Battle לקחו את מה ש־DRM עושה טיפה רחוק מדי, ה־DRM עדיין משמש כהגנה אבל במידה ותשתמשו בצ'יטים, רקע המשחק יהפוך לכחול, האריחים לשחורים ויופיעו רוחות רפאים, בעקבות סיבות אלה, לא באמת תוכלו לשחק והתקנה מחדש לא תפתור את הבעיה.

זה הולך ונהיה גרוע יותר, אם תכנסו ל־Registry של Windows ותנסו למחוק כמה דברים, רקע המשחק יהפוך לשחור, עיניים יופיעו על המסך, רעש סטטי יתחיל להשמע ומוזיקה מקרב בוסים ב־"Creepy Sonic" תתחיל לפעול. בנוסף לכך לא תוכלו לעצור את המשחק אפילו כדי לנסות ולצאת. התקנה מחדש של המשחק לא תפתור הבעיה במלואה אלא תחזיר אתכם לשלב הקודם של המערכת, בו הרקע היה כחול.

האדם שמצא את כל הפרטים שהוזכרו לעיל אמר: "מה שלמדתי זה; אי אפשר להעביר קבצי שמירה למחשבים אחרים, כשהמשחק מותקן אי אפשר לחפש בגוגל את שם המשחק ולאחר מכן "צ'יטים", "האקים" או "מודים", ואם תנסו לעשות כן, הדפדפן שלכם יסגר אוטומטית."

איך לבטל את זה? צריך לפנות אל אדם ספציפי ולהוכיח לו שהכל קרה בטעות. אותו אדם ידבר עם יוצר המשחק, שיתיר לכם לשחק את המשחק כרגיל פעם נוספת.
ניתן להבין מזאת שלמפתח המשחק יש את המחשב שלכם בבסיס הנתונים שלו, ולכן יכול לבדוק אפילו מה אתם מחפשים בגוגל.

זה לא משחק, זוהי תוכנית זדונית.
LiveShow1
LiveShow1
בעל הפורום
בעל הפורום

מספר הודעות : 24
תאריך הצטרפות : 15.12.17

http://liveshow1.tk/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה